Skladník-prodejce (Z21336)

Aktualizováno:

16. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Olomouc

Značka:

1239818002

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Náplň práce

V tuto chvíli hledáme nového kolegu na pozici:

Skladník-prodejce

Pracovní náplň:
* manipulace se skladovými zásobami (příjem, výdej),
* obsluha maloprodejních zákazníků (prodej),
* obsluha VZV.

Výsledkem Vaší práce bude fungující sklad, který umožní precizní odbavení zakázek

Profil vhodného uchazeče:
* vzdělání SŠ, SOU,
* přehled v oblasti inženýrských sítí velkou výhodou,
* znalost práce na PC pro administraci a evidenci zboží v systému,
* platný průkaz VZV není podmínkou, pouze výhodou
* trestní bezúhonost a slušné vystupování

Hledáme především toho, kdo má zájem pracovat. Vše co budete pro tuto práci potřebovat Vás rádi v průběhu času naučíme. Nástup možný ihned

Co Vám můžeme nabídnout?
* adekvátní nástupní plat + pravidelné individuální kvartální prémie dle osobního ohodnocení,
* pravidelný příspěvek na stravování,
* pevná 8h pracovní doba
* přátelský kolektiv,

Mimo jiné Vám pomůžeme ke zlepšení prodejních dovedností včetně komunikace se zákazníky.

Nabízíme Vám práci v české firmě s českým vlastníkem, který má rozumné požadavky na své zaměstnance.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Kontaktní osoba:
Filip Pešek