Specialista BOZP ve výrobní společnosti Praha

Aktualizováno:

14. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Specialista bozp Praha

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

- SŠ či VŠ vzdělání, nejlépe technického či ekonomického směru
- komunikativní znalost Aj, znalost MS Office
- orientace v oblasti BOZP
- proaktivní přístup, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Náplň práce

- zodpovědnost za oblast bezpečnosti práce a požární ochrany v prostředí výrobní společnosti, koordinace příslušných aktivit ve společnosti
- spolupráce s externími partnery a s orgány státní správy při plnění zákonných povinností a kontrol

Nabízíme

- plně profesionální pracovní prostředí mezinárodní společnosti
- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
- motivující finanční ohodnocení, sytém zaměstnaneckých benefitů
- 5 týdnů dovolené

Poznámka

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby společnost HR Direct s.r.o., sídlem Šámalova 1254, Mladá Boleslav 293 01 uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Mobil: 725033442