Obchodní zástupce/kaM - laboratorní služby až 45 000 Kč Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

40000 - 45000 Kč/měsíc

Značka:

1506265084

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Jste obchodník s velkým O? Baví vás akvírovat nové klienty? Máte již za sebou prokazatelné výsledky? Chcete se podílet na budováním nového businessu a žádná nová výzva Vás neodradí?

Pak hledáme právě Vás :)
Hledáme zkušeného dravého obchodníka (ideálně ze zdravotnictví, laboratoří, ale i klidně jiného segmentu), který se bude soustředit na samoplátce a vybuduje u nás nový segment. Chceme někoho optimistického a analyticky zdatného, kdo si bude umět vypočítat marži :).

Náplň práce

Budete oslovovat a získávat nové kontakty na výživové poradce a akvírovat nové klienty typu velkých firem (Siemens, Exxonmobile, SAP, MSD, Accenture aj.), kterým budete nabízet balíčky našich laboratoří šité na míru jako benefit (krevní testy na imunitu, pro sportovce, vegetariány...). Okrajově pak budete navštěvovat lékaře.
Převážně budete pracovat v terénu v regionu Prahy a okolí. Pokud se Vám však podaří získat i klienty mimo Prahu, budete jezdit i tam.
Budete pracovat hodně samostatně a sám si organizovat čas a schůzky.

Nabízíme

Mzda: 40 - 45 000 Kč fix + bonusy dle výsledků
Nástup: dohodou
Flexibilní pracovní doba
Samostatná organizace práce
Zázemí stabilní firmy
Dobrý kolektiv
Fajn šéf
5 týdnů dovolené
Stravenky
Automobil i k osobnímu využití
Mobil

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická
Mobil: 606 708 271
Tel: 606 708 271