Servisní technik - laboratorní přístroje

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1490229285

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost zabývající se Life Science hledáme kandidáta/tku na pozici Servisní technik pro laboratorní přístroje / diagnostiku. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
SŠ, VŠ - obor elektrotechnika, biomedicínské inženýrství
samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat, časová flexibilita
ŘP skupiny B
Vyhláška 50 paragraf 6 podmínkou
VÝHODOU: praxe na pozici servisní technik - life science
komunikaci v AJ slovem i písmem (B2 úroveň - školení v zahraničí)
kvalitní signál mobilních operátorů v místě bydliště
připojení na internet v místě bydliště

- bydliště: Praha a Středočeský kraj

Náplň práce

instalace, opravy, preventivní údržby a kvalifikace přístrojů (laboratorní přístroje - diagnostika)
školení zákazníků, odborné konzultace
emailová a telefonická komunikace
pravidelné BTK

Nabízíme

možnost dalšího vzdělávání
přístup k unikátním technologiím a aplikacím
podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
zázemí stabilní a perspektivní společnosti
plovoucí pracovní doba
služební auto, služební telefon, notebook
práce terén + home office

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870