Obrácený farmaceutický reprezentant - reexport Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 55000 Kč/měsíc

Značka:

1496462832

Zařazeno na pozici:

Farmaceutický reprezentant Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta - TOP mezinárodní farmaceutickou společnost - hledáme zkušeného farmaceutického reprezentanta na výše uvedenou pozici!
-SŠ/VŠ vzdělání v oboru farmacie, medicíny, přírodovědy nebo příbuzných oborů výhodou
-pracovní zkušenosti na pozici farmaceutického reprezentanta
-vynikající komunikace a organizace práce
-schopnost pracovat s nasazením a s pozitivním přístupem
-aktivní řidič
-bydliště v uvedeném regionu (PODMÍNKOU!)
-dobrá znalost Excel

Náplň práce

Zodpovědnost za nákup originálních léků (OTC, RX) ve svěřeném regionu, sledování aktivit konkurence, reporting nadřízenému, možnost individuálních projektů dle schopností.

Nabízíme

-dynamickou a samostatnou práci
-motivující plat
-odborné školení
-služební automobil
-mobilní telefon
-notebook

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová
Mobil: 601 556 724
Tel: 601 556 724