Dentální hygienista - nadstandardní výdělek Praha

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1456090012

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta - zcela novou, luxusní, nestátní kliniku, která se bude otevírat v září 2020, hledáme kandidáta na výše uvedenou pozici:
■ Zájem o obor
■ Anglický jazyk na komunikační úrovni
■ Uživatelská znalost práce na PC
■ Schopnost týmové spolupráce
■ Aktivní a zodpovědný přístup k práci
■ Spolehlivost a časová flexibilita
■ Excelentní komunikační dovednosti

Náplň práce

■individuální rozvržení časového harmonogramu vyšetření, komunikace s klienty, interpretace výsledků vyšetření, aj.

Nabízíme

■ Nadstandardní finanční ohodnocení a příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
■ Velmi široký, individuálně nastavitelný balíček firemních benefitů
■ Práci v multidisciplinárním prostředí (výzkum, marketing, obchod, IT apod.)
■ Zázemí prosperující a perspektivní společnosti s mezinárodním přesahem
■ Moderní a příjemné pracovní prostředí
■ Pracoviště v centru Prahy
■Možnost práce na plný i zkrácený úvazek

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová
Mobil: 601 556 724
Tel: 601 556 724