Pracovník v kuracej fabrike - Holandsko Soest - cca 6 km od mesta Utercht

Aktualizováno:

5. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Soest - cca 6 km od mesta Utercht

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1600 - 1800 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Europersonnel, s.r.o.

Požadavky

- chuť pracovať dlhodobo

Náplň práce

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme pracovníčky a pracovníkov, ktorí budú pracovať v kuracej fabrike v Holandsku.

Vo fabrike sú rôzne oddelenia a podľa toho do ktorého oddelenia budete zaradený, náplňou práce bude krájanie, čistenie, porcovanie kuracieho mäsa. Následné balenie, etiketovanie, triedenie, kontrola výrobku a príprava výrobku na expedíciu.
Vo fabrike je teplota cca +6 - 7 stupňov.

Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Akceptujeme aj uchádzačov z Českej republiky. Všetky potrebné dokumenty vybavíme v priebehu jedného dňa.

Nabízíme

od 10,32 Eur brutto/hod. + 8,33% holiday money

Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet.

Poznámka

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašliteť životopis v anglickom jazyku na email: info@europersonnel.sk
alebo nás kontaktujte na tel. číslach +421 910 333 199, +421 917 721 626.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Europersonnel s.r.o.
Mobil: +421917721626
Tel: +421 910 199 868
E-mail: zaslat e-mail s životopisem