Referent/ka logistiky - Praha 3 - až 45000 CZK

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1473732659

Zařazeno na pozici:

Administrativní podpora Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, jednoho z nejsilnějších holdingů z oblasti prodeje, distribuce a servisu zdravotnické techniky, hledáme vhodnou kandidátku/ta na uvedenou pozici
• SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
• orientace v oblasti pozemní, letecké, námořní dopravy
* znalost Incoterms, Intrastatu
• orientace v oblasti celního řízení - ochota se dále vzdělávat
• zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odpovědné rozhodování
• komunikativní znalost AJ - na velmi dobré úrovni!
• dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Power point)
• osobní motivace ke kariérnímu růstu

Náplň práce

• administrativa spojená s evidováním obchodních případů od nabídek, přes kupní smlouvy, až po objednávky zboží v zahraničí a vystavování faktur, dohled nad realizací zakázek a plnění termínů dodávek
• každodenní komunikace s českými i zahraničními partnery, speditéry a dopravci, vedení jednání se zákazníky a dodavateli
* zajišťování interní logistiky společnosti
* práce v interním systému - zajišťování příjmu na sklad apod.
• vedení evidencí a přehledů
• administrativní podpora spojená s fungováním společnosti

Nabízíme

• plán kariérního růstu
• zapojení do firemního vzdělávacího programu s možností rozvoje a prohlubování profesních znalostí
• nadstandardní preventivní závodní zdravotní péči
• veškeré potřebné pracovní vybavení
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• pracoviště v moderním sídle společnosti avšak v oddělených kancelářích (nikoliv open-space)
• sídlo společnosti v širším centru

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová
Mobil: 601 556 724
Tel: 601 556 724