Stavebni Tesař dvojice do Nizozemí od 20Eur /hod Rotterdam a okoli

Aktualizováno:

22. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Rotterdam a okoli

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20 - 22 EUR za hodinu

S ubytováním:

Ano

Značka:

Tesař

Zařazeno na pozici:

Tesař Zahraničí - ostatní

Firma:

Fareon-Z Nederland B.V.

Požadavky

Hledáme někoho, kdo umí pracovat samostatně, ovládá nĕmecký a nebo anglický jazyk k běžné dennodenní komunikaci na pracovišti.
Je mobilní, má vlastní auto k dispozici a hlavnĕ je profesionál ve svém oboru.

Náplň práce

Jste zkušený stavební tesař s praxí nejlépe v zahraničí a hledáte pracovní uplatnĕní v Nizozemí?
Pro našeho renomovaného klienta hledáme kandidáty na pozici stavebního tesaře.
Společnost klade velký důraz na kvalitu provedení práce.
Pracujete spolu s menším týmem nizozemských kolegů na různých infra projektech v Nizozemí. Dĕlají se tu mimo jiné mosty, viadukty, betonování základů, systémové bednění peri doka, práce s prefab, jež se částečně vyrábí v dílně společnosti či přímo na stavbách.
Każdý den na projektu je jiný a dává Vám spoustu možností dále se rozvíjet ve Vašem oboru.
Dále se na projektech zabývate vytyčováním a zakládáním bednění a profilů, je třeba mít zkušenosti a umĕt číst technické výkresy, mit praxi s vázáním železa a s různými seřizovacími prácemi.

Nabízíme

Práce na smlouvu:
- od 550 netto týdně za základních 40 hodin
(individualní domluva dle Vaší praxe a
znalosti řeči),
- dovolená cca 110EUR měsíčně,
- příspěvek na zdravotní péči cca 70eur
měsíčně,
- turnusy po dohodě s firmou, většinou
každých 4-5 týdnů,
- ubytování hrazeno,
- zdravotní pojištění,
- nemocenské, sociální, důchodové a všechny
potřebné odvody hrazené,
- možnost pobírání příspěvků a přídavků na
děti,
- kontaktní osoba a pomoc v Holandsku.

Na živnost:

od 20 - 22 Eur / hod (individuální dohoda podle praxe)
ubytování hrazeno, je možnost ubytování vlastního s příspěvkem 3 EUR / hod.
Možnost přesčasů.

Kontaktní osoba:
Leona Petrusova