Technik (zajišťování STK) - poloviční úvazek, ŘP. C+E

Aktualizováno:

17. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1493490992

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Jste technický typ a máte řidičský průkaz na kamiony? Hledáte si brigádu/práci na poloviční úvazek? Neváhejte reagovat zasláním svého CV!
- Řešení STK a pneuservisu u firemních vozidel
- Plánování STK
- Práce v systému
- Převoz automobilů a materiálů do servisu a k STK
- Komunikace se servisem ohledně oprav kamionů
- Komunikace s řidiči

Náplň práce

- Finanční ohodnocení na základě zkušeností
- Práce formou brigády na dopolední hodiny
- Možnost dalšího rozvoje

Nabízíme

- Ukončené SŠ vzdělání
- Aktivní řidič skupiny C + E
- Ochota pracovat z kanceláře i v terénu

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100