Operátor(ka) výroby – zajímavé benefity Praha – východ

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha – východ

Značka:

24256

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Praha

Požadavky

* min. základní vzdělání
* zkušenosti jako operátor výroby – výhodou
* manuální zručnost
* ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny

Náplň práce

* montáž komponentů pro palubní přístroje v automobilech
* intenzivní zaškolení
* spolupráce s ostatními kolegy
* práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

Láká tě prostředí výrobní společnosti, ale nemáš žádné zkušenosti? Nevadí! Vše tě rádi naučíme! Pokud ti nevadí pracovat v nepřetržitém provozu a hledáš prima kolegy, pošli mi své CV!

Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive hledá kolegu na pozici:

OPERÁTOR(KA) VÝROBY – ZAJÍMAVÉ BENEFITY

* 25 dnů dovolené
* uplatnění pro ABSOLVENTY
* stravenky a závodní stravování
* dotovanou firemní dopravu
* náborový příspěvek a docházkové odměny
* příspěvek na relaxaci, vzdělávání či dovolenou

* termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
* místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Kontaktní osoba:
Kamila Trefilová
Tel: 00420775787076