Technicko stavební dozor (35. – 45.000 Kč)

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Brno

Značka:

24260

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Požadavky

*SŠ/VŠ vzdělání (stavebního či jiného technického směru).
*Znalost AJ - střední úroveň, zejména písemná komunikace.
*Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
*Pokročilá znalost PC (MS Office, Excel, projekční programy).
*Pečlivost, spolehlivost a pracovní nasazení.
*Řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce

*Řízení správy nemovitostí.
*Kompletní zajišťování údržby budov, vytváření plánů údržby, revize budov, příprava a kontrola dodržování rozpočtů.
*Řízení a realizace stavebních investičních projektů.
*Koordinace projektů s externími dodavateli.
*Výběr dodavatele, jeho řízení a kontrola, výkon technického dozoru investora.
*Kontrola stavebních rozpočtů.
*Zajišťování stavebních úprav a oprav.
*Vedení a archivace technické dokumentace.

Nabízíme

*Motivující pracovní a finanční podmínky
*Notebook.
*Mobil.
*Balíček zaměstnaneckých benefitů
*Příležitost k profesnímu růstu a uplatnění potenciálu
*Různorodou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti
*Práci v přátelském kolektivu.

Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Foglová
Tel: 00420775474383