Zkušený personalista / HR

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Plzeň

Značka:

9-14-357640/DP

Zařazeno na pozici:

Personalista Plzeň

Firma:

Grafton Recruitment Plzeň

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání
- praxe na pozici personalisty (ideálně automotive,ale není podmínkou)
- dobrou znalost zákoníku práce a aktuální legislativy,zkušenosti s aktivním náborem zaměstnanců
- znalost angličtiny

Náplň práce

Do velmi prestižní výrobní společnosti hledáme čerstvou posilu na personální oddělení. Určitě požadujeme zkušenost v personalistice. Práce je to hodně akční a různorodá, takže pokud máte práci s lidmi a administrativu v malíčku, pošlete nám svůj životopis.

Tvým úkolem bude:

- Aktivity spojené se začátkem nebo ukončením pracovního poměru kmenových zaměstnanců
- Předvýběr a výběr uchazečů o zaměstnání, vedení pohovorů s nimi
- Správa dat v personálním systému a docházkovém systému
- Zajišťování lékařských prohlídek, aktivní komunikace se závodním lékařem a BOZP technikem v oblasti kategorizace rizik na jednotlivých pracovních pozicích
- Spolupráce se mzdovou účtárnou
- Komplexní správa složek zaměstnanců
- Poradenství v oblasti pracovně-právní legislativy a řešení případných dotazů zaměstnanců

Nabízíme

Benefity:
* Týden dovolené navíc
* Zajímavý příspěvek na dojíždění
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na dovolenou
* Hrazené stravování
* Jazykové kurzy a další vzdělávání
* Firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Kontaktní osoba:
Tel: 378 402 801