Obchodní manažer pro Německo Tachov

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Tachov

Značka:

9-23-357663/DP

Firma:

Grafton Recruitment Plzeň

Požadavky

Požadujeme:

* SŠ / VŠ vzdělání
* výborná znalost NJ
* velmi dobrá obchodní orientace na výsledky a zákazníka
* nastandardní vyjednávací schopnosti
* ochota cestovat po Německu za účelem obchodu ( cca 3 x do měsíce )

Náplň práce

Hovoříte plynně německy ? Chcete zúročit svoje zkušenosti z oblasti obchodu?

Pak využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti a zašlete nám své CV!
Aktuálně hledáme vhodného uchazeče na pozici :

OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO

Pracovní náplň:

-plnění obchodních cílů
-péče o novou i stávající klientelu
-osobní návštěvy klientů v SRN
-sledování konkurence na trhu
- organizace a realizace strategického obchodního plánování

Nabízíme

Benefity:
* Firemní notebook + mobil + VPN
* Práci z domu
* Služební vůz k soukromým účelům
* Stravenky
* Příspěvky na rekreaci, vzdělávání, volný čas 4 200,-Kč/rok

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Kontaktní osoba:
Tel: 378 402 801