Technicko-administrativní pracovník, Ostrov u Stříbra

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Plzeň

Značka:

9-10-357673/DP

Firma:

Grafton Recruitment Plzeň

Požadavky

* SŠ vzdělání technikcého oboru - strojní, elektro
* čtení technikcé dokumnetace
* úživatelská znalost práce v MS Office
* ochota pracovat ve třísměnném provozu
* ochota vdělávat se a posouvat se dál

Velkou výhodou bude alespoň základní úroveň angličtiny.

Náplň práce

Máte absolvované SŠ vzdělání s maturitou a nevíte, kde se upíchnout? Láká Vás práce ve výrobní společnosti, která má perspektivu do budoucna nabídne Vám osobní a kariérní rozvoj? Přihlaste se na pozici, která Vám umožní stát se spojkou mezi výrobou a engineeringem.

Co Vás čeká a co se naučíte?

* technická podpora výroby
* práce na 3 směny
* úzká spolupráce s technologickým oddělením
* podpora při tvoření návodek
* asistence při náběhů nových projektů
* optimalizace množství materiálu na jednotlivých pracovištích

Nabízíme

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu 2,5 na km
- příspěvek na dovolenou a Vánoce
- roční bohusy
- obědy ZDARMA
- systém CAFETERIE

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Kontaktní osoba:
Tel: (+420) 378 402 800