Obchodní zástupce s AJ Jihlava

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Značka:

6-23-357674/DP

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Jihlava

Firma:

Grafton Recruitment Jihlava

Požadavky

- praxe v prodeji technického produktu
- dobrá AJ, budeš komunikovat hodně se zahraničím
- ŘP sk.B

Náplň práce

Máš zkušenost jako obchodní zástupce v oblasti B2B s technickým produktem?
Hledáme obchodníka, který rád komunikuje se stávajícími klienty, ale zároveň se nebojí ani akvizice.
Budeš si sám plánovat kalendář, navolávat schůzky, nabízet naše produkty, vytvářet kalkulace a objednávky.
Proto musíš mít za sebou již praxi v podobné oblasti. Hledáme hotového obchodníka, který chce prodávat produkt o který je zájem.

Nabízíme

Benefity:
- služební automobil i k osobnímu využití
- notebook, mobil,
- 13. mzda

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Kontaktní osoba:
Tel: +420725131970