Elektromechanik l 1 směna l nymburk Nymburk

Aktualizováno:

1. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Značka:

5-9-357643/DP

Firma:

Grafton Recruitment Hradec Kralové

Požadavky

- vyučení v oboru elektro
- znalost vyhlášky 50/1978 Sb.

Náplň práce

Jste zapálený elektromechanik? Vadí Vám směnný provoz? Pojďte pracovat do stabilní české společnosti!

Vaším úkolem bude:
- práce na elektrovýzbroji železničních kolejových vozidel
- kontrola, prohlídka a opravy elektrických strojů
- montáž a demontáž elektrických strojů a přístrojů železničních kolejových vozidel

Nástup možný IHNED! Stačí zaslat Váš životopis.

Nabízíme

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- v průběhu roku stabilizační příspěvek
- po roce ve společnosti příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění v hodnotě 2000 Kč měsíčně
- po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou v částce 2500 Kč pro zaměstnance i rodinné příslušníky
- podpora sportu, kultury a zdraví ve výši až 2000 Kč ročně
- příspěvek na stravování
- sick day

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 720 748 839