Správce informačích systémů a databází Plzeň

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Značka:

MP 25141

Firma:

MANPOWER, s.r.o.

Požadavky

Vzdělání technického směru (informační technologie, elektrotechnika)
Všeobecný přehled v oblasti IT HW/SX
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Zkušenost se správou terminálových serverů (Citrix nebo MS Remote Desktop)
Zkušenost s prací v Helpdesk systému
Znalost produktů McAfee, MS Office 365

Náplň práce

Čeká vás správa síťové infrastruktury - servery MS SQL
Postaráte se i o informační a databázové systémy
Zasloužíte se o nasazování softwarových upgradů funkcionalit a informačních systémů
Budete se podílet na vývoji SW nástrojů a aplikací
Budete technickou podporou realizačních projektů v oblasti vývoje databází a softwaru

Nabízíme

Motivující ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem
Možnost širokého uplatnění a rozvoje v IT
Roční odměny
Jazykové a odborné vzdělávání
Příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování

Kontaktní osoba:
Iva Lukašáková
Tel: +420 773 769 178