Baví vás elektronika? Získejte 10 000 Kč nástupní bonus Ostrava

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Značka:

MP 25139

Firma:

MANPOWER, s.r.o.

Požadavky

Hledáme šikovné techniky do Ostravy.
Získejte práci v zajímavém oboru a dělejte to, co vás baví!

Na pozici technika je potřeba mít ukončené SŠ vzdělání, ideálně v oboru elektro. Přivítáme také znalost vyhlášky 50/1978 Sb., která je velkou výhodou.
Hledáme šikovné a týmové hráče.

Náplň práce

Technici u nás analyzují elektronické výrobky a testují jejich funkčnost.
Pracujeme v jednosměnném provozu s volnými víkendy.
Práce probíhá v sedě, v čistém a klimatizovaném prostředí.

Nabízíme

Můžete si vydělat 34 000 Kč a navíc dostanete nástupní bonus 10 000 Kč.
K základní mzdě získáte řadu výhod:

výkonnostní bonusy
příplatky za víkendy a svátky
bonus za docházku

příspěvek na stravování
příspěvek na dopravu a čištění pracovního oděvu
dovolenou navíc

a mnoho dalších.
Navíc můžete získat 5 000 Kč za doporučení kamaráda.

Kontaktní osoba:
Michal Hnátek