Strojník pracovních strojů - obsluha dozeru

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

EUROVIA CS, a.s.

Požadavky

• Minimálně výuční list
• Řidičský průkaz min. skupiny B
• Platný strojnický průkaz na dozer
• Spolehlivost a pracovitost
• Časovou flexibilitu (nerovnoměrný provoz)
• Praxe ve stavebním provozu výhodou

Náplň práce

• Obsluha pracovního stroje – dozeru CAT D6
• Provádění základní údržby a drobných oprav
• Vedení provozního deníku stroje

Nabízíme

• Zázemí stabilní společnosti, jedničky na trhu v dopravním stavitelství
• Pracovní poměr na dobu určitou
• Možnost zvyšování profesní kvalifikace
• 5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc)
• Stravenky v hodnotě 110 Kč
• Pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu
• Po roce trvání zaměstnaneckého poměru příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost nákupu firemních akcií
• Pracoviště: stavby a provozovny závodu Zlín

Kontaktní osoba:
Klára Bartošová