Inspektor kvality Bruntál

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Bruntál

Značka:

MP 25128

Firma:

MANPOWER, s.r.o.

Požadavky

Máte vzdělání a nějakou praxi v chemickém nebo potravinářském průmysle? Chcete se podílet na výrobě kvalitních produktů z minerálních solí? Pro našeho klienta hledáme spolehlivého člověka na pozici Inspektora kvality. Pošlete mi svůj životopis a a probereme pozice do detailu. Budu se těšit!

VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou)
praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví výhodou
znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
znalost systému jakosti ISO, 9001:2008, HACCP, SVP (GMP) výhodou
středně pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
samostatnost, komunikativnost, flexibilita, týmová spolupráce
řidičské oprávnění sk. B

Náplň práce

kontrola výrobní dokumentace
kontrola certifikátů o analýze
kontrola zboží ve skladu před expedicí
vystavování prohlášení
vyplňování zákaznických dotazníků
provádění interních auditů

Nabízíme

pracovní poměr na dobu neurčitou
pružná pracovní doba
možnost ubytování
zajímavé mzdové ohodnocení (tarifní mzda + měsíční odměny)
příspěvek na stravné
volnočasové aktivity formou elektronické platební karty
příspěvek na dopravné do zaměstnání
příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené

Kontaktní osoba:
Markéta Šimečková
Tel: +420 724 390 450