Obchodník – stavební sortiment Plzeň, Česko

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Plzeň, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P634244-4

Zařazeno na pozici:

Obchodník Plzeň

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* praxe v obchodní činnosti se stavebním sortimentem podmínkou
* všeobecný přehled trhu v daném segmentu včetně kontaktů
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
* uživatelská znalost práce s PC
* řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Náplň práce

* převážně akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu (Plzeňský kraj), práce v terénu
* rozvoj obchodních vztahů u stávajících zákazníků
* komplexní agenda obchodního případu (předběžné cenové kalkulace, objednávka zboží, komunikace s dodavateli, zákazníky, řešení reklamací, administrativa)
* odborně poradenský servis pro zákazníky

Nabízíme

* maximální volnost v organizaci práce, flexibilní pracovní doba
* plné pracovně-technické vybavení (samozřejmostí je automobil, telefon a notebook)
* volné víkendy, svátky i období mezi Vánocemi a Novým rokem
* zaměstnání ve stabilní společnosti, smlouva na HPP
* odpovídající finanční ohodnocení (fix + provize)
* firemní akce, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Mobil: 0420 724 902 405
Tel: 0420 377 225 408