Manažer skladu (AJ nebo NJ) Valašské Meziříčí

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Valašské Meziříčí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P640877-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* min. 3 roky praxe na podobné pozici vedoucího skladu (ideálně automotive)
* komunikativní znalost jazyka německého nebo anglického (B2, kontakt se zahraničím, slovo i písmo)
* znalost legislativy v oblasti logistiky a expedice, standardy využívané v automotive (Kanban, ...)
* průkaz obsluhy motorových vozíků
* znalost řízení procesu obalového materiálu
* komunikativnost, zkušenosti s vedením týmu, přirozená autorita

Náplň práce

* kompletní a ucelené řízení skladu a expedice výrobní společnosti
* vedení týmu cca 30-40 podřízených včetně zpracování docházek a další administrativy
* kontrola dodržování interních předpisů a směrnic
* řízení příjmu a expedice zboží, umístění ve skladu
* inventarizace, správa položek v interním systému

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr v zahraniční společnosti s možností aktivně využívat cizí jazyk
* příspěvek na dopravu a stravování, vzdělávání, vánoční prémie
* dovolená navíc, sick day
* nástup dle domluvy
* výrobní závod Valašské Meziříčí

Těšíme se na Vaše odpovědi přiložením profesního životopisu, abychom mohli probrat detaily pozice.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Mobil: +420 724 501 667