Přípravář/ka, Rozpočtář/ka Plzeň, Česko

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Plzeň, Česko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000.00 Kč za měsíc

Značka:

P640892-1

Zařazeno na pozici:

Rozpočtář Plzeň

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* minimální dosažené vzdělání středoškolské ukončené maturitou stavebního zaměření
* pokročilá znalost MO-Excel, Word, znalost rozpočtového programu KROS plus výhodou
* znalost a schopnost orientace v rozpočtovém programu
* znalost výkresové dokumentace
* praxe v oboru min. 2 roky na obdobné pozici
* kontrola projektové dokumentace a cenových výměr
* týmová spolupráce, zodpovědnost, logické uvažování
* řidičské oprávnění sk. B (účast na kontrolních dnech, jednání s investory atp.)

Náplň práce

* kompletní příprava rozpočtu do výběrových řízení
* příprava podkladů pro realizaci staveb, fakturaci, objednávky
* příprava smluv o dílo, harmonogramů staveb
* administrativní vedení a dohled nad realizací staveb
* komunikace se stavbyvedoucími, občasná účast na kontrolních dnech
* odpovědnost za vedení zakázky

Nabízíme

* práci a zázemí ve stabilní společnosti, moderně zařízené kanceláře max. pro dva pracovníky-žádný openspace, kompletní zaučení, školící kurzy
* příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
* motivující mzdové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
* stravenky v maximální výši, mobilní telefon, automobil k osobnímu užívání po zapracování, firemní akce, příspěvek na pojištění, program "Pro zdraví" občerstvení na pracovišti (ovoce, bio mléko, káva, čaj, bio juicy aj.) a další bonusy
* nástupní hrubá mzda 40 000,- - 50.000,- Kč (po zapracování dle individuální domluvy) + roční prémie vycházející z výkonu zaměstnance
* nástup možný ihned, nebo dle dohody

Kontaktní osoba:
Gabriela Fialová
Mobil: 0420 724 902 405
Tel: 0420 377 225 408