Produktový manažer/ka Hustopeče

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Hustopeče

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P641054-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru
* Min. 6 a více let prokazatelné praxe jako produktový manažer nebo aplikační technik ve strojírenství
* Výborné znalosti z oblasti řízení produktů a projektového řízení
* Vynikající komunikační dovednosti
* Schopnost plánovat, organizovat a upřednostňovat úkoly
* Výborná znalost anglického jazyka

Náplň práce

* Řízení a rozvoj svěřeného produktového portfolia
* Návrhy na inovace produktu, zpracování nových produktových plánů
* Aktivní spolupráce s obchodním a marketingovým týmem
* Soustavné strategické plánování po celou dobu životního cyklu produktu
* Analýza a prezentace obchodních výsledků dodavatelům i obchodnímu týmu
* Sledování a identifikace aktuální trendů na trhu
* Příprava a realizace produktových školení
* Účast na výstavách a jednání se zákazníky

Nabízíme

* Flexibilní pracovní doba
* Docházkový bonus
* 5 týdnů dovolené
* Dotované stravování
* Zvýhodněné tarify na volání
* Příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba:
Nadia Šimková
Mobil: +420 734 179 130