HR Generalista Český Krumlov

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Český Krumlov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Peopledrive

Požadavky

• minimálně SŠ vzdělání
• zkušenosti na obdobné pozici v interním HR alespoň 3 roky
• komunikativnost, proaktivní přístup a samostatnost
• znalost zákoníku práce
• dobrou orientaci v MS Office, především pak Excel, Word a Powerpoint
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – budete komunikovat se zahraničním vedením společnosti na denní bázi

Náplň práce

• zpracování náboru od A do Z (tedy od spolupráce s hiring manažery až po nástup pracovníka)
• komunikace s personálními agenturami a úřady
• onboarding a zpracování nástupů
• nastavení a dohled nad správným dodržováním HR procesů
• příprava akcí pro zaměstnance
• podporu nejen pro manažery, ale také pro všechny zaměstnance společnosti
• administrativa spojená s výše uvedenými úkoly
• pravidelný reporting zahraničnímu vedení společnosti
• spolupráce s ostatními členy v rámci HR oddělení

Nabízíme

• stabilní mezinárodní společnost
• odpovídající finanční ohodnocení
• týden dovolené navíc
• závodní stravování
• příspěvky na kulturu a sport
• jazykové vzdělávání
• příspěvek na penzijní a životní pojištění
• finanční odměny a bonusy
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Název firmy

Peopledrive

Kontaktní osoba:
Karolína Lindová
Tel: 777 205 319