Prodejce sortimentu vodo-topo-plyn - Valašské Meziříčí

Aktualizováno:

30. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Valašské Meziříčí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Požadavky

* mít výuční list nebo maturitu ze školy technického, stavebního směru (výhodou, ale ne podmínkou)
* umět pracovat na počítači - stačí běžné uživatelské znalosti - náš systém tě naučíme
* mít praxi na obdobné pracovní pozici, ale absolventy z oboru bez praxe jsme schopni efektivně zaškolit

Náplň práce

* čeká tě denní styk se zákazníky z instalatérských a topenářských firem, kteří požadují nejen bezproblémový nákup zboží, ale také parťáka, který poradí a příp. probere alternativní možnosti nákupu
* není to pouze práce u počítače a se zákazníky. Je nutné udržovat prodejnu a zboží v ní v optimálním stavu, proto je potřeba i fyzická manipulace se zbožím při doplňování zboží, aj.

Nabízíme

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
* zaškolení zkušenými kolegy z oboru
* možnost pracovního postupu
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
* 2 dny placeného zdravotního volna
* stravenky ve výši 90 Kč
* zajímavá sleva na veškeré zboží
* zvýhodněné volání v síti O2 i pro členy rodiny
* MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
* Cafeteria Systém ve výši 6 000 Kč ročně
* příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě
* a mnohé další odměny (za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, ...)

Kontaktní osoba:
Dana Adamová