Val. Meziříčí: skladník - nová prodejna Valašské Meziříčí

Aktualizováno:

12. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Valašské Meziříčí

Značka:

1496592489

Zařazeno na pozici:

Skladník Vsetín

Firma:

BILLA, spol. s r. o.

Požadavky

V BILLA nabízíme zaměstnancům 5 týdnů dovolené a stravenky za 100 Kč. Jsme úspěšným supermarketem, který je v ČR od roku 1990 a má více než 235 prodejen. Hledáme kolegy/ně, kteří nám pomohou zajistit kvalitní servis pro naše zákazníky.
* přijímat zboží
* zodpovídat za pořádek ve skladu
* doplňovat zboží v úseku nápojů
* pomáhat kolegům z ostatních úseků (většinou s těžkými břemeny)

Náplň práce

* směny s vámi probereme při pohovoru
* na směnách se spolu domluvíme
* plný nebo zkrácený úvazek

Nabízíme

* fyzicky zdatného muže/ženu - zejména kvůli nošení těžkých břemen

Uvítáme, pokud:
* máte schopnost dobře si zorganizovat práci ve skladě prodejny

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení

Kontaktní osoba:
Petr Kryl