Plastikář-dělník /s ubytováním Valašské Meziříčí

Aktualizováno:

8. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Valašské Meziříčí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

125 - 200 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Značka:

B-VM

Zařazeno na pozici:

Dělník Vsetín

Firma:

Human & Hunter spol. s r.o.

Požadavky

- dobrý zdravotní stav (vstupní lékařská prohlídka: tlak, sluch, karpály)
- chuť pracovat po 8 hodin/denně (týden ranní, týden odpol., týden noc) VÍKENDY VOLNÉÉÉ

Náplň práce

- výroba pěnových produktů foukáním speciální pěny do forem
- ukládání hotových výrobku
- 3x přestávka
- samostatná práce na výrobním stroji
- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Nabízíme

Nabizíme práci s ubytováním ( UBYTOVÁNÍ ZCELA ZDARMA )
UBYTOVÁNÍ:
- dvoulůžkové pokoje s lednicí a televizí
- velká kuchyň vybavená veškerými spotřebiči
- wifi, parking
- sprchy společné, čisté
- každodenní úklid

Poznámka

BONUSY:
- mzda 125kč/hod. v čistém
+ bonus 600kč/směnu o víkendu (možnost přesčasů)
+ 3 500kč/mě. - možnost dosáhnout na docházkový bonus
GARANTUJEME:
- stabilní práci
- týdenní zálohy
- mzda do 15. dne následujícího měsíce
- koordinátor denně k dispozici

Kontaktní osoba:
Eva Jamriková
Tel: +420 702 183 524