Elektrikář – Zlínsko

Aktualizováno:

29. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Zlínsko

Značka:

19373

Zařazeno na pozici:

Elektrikář Zlín

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Plzeň

Požadavky

* výuční list v oboru elektro s platnou vyhláškou 50/78 Sb. § 5
* praxi v oboru
* znalost řídících systémů Simatic S5, S7 a Beckhoff – IPC
* orientaci ve výkresové dokumentaci
* ochotu pracovat na směny

Náplň práce

* práce na elektro údržbě strojního zařízení
* komunikace s dodavateli součástek
* odpovědnost za dobrý technický stav strojů a zařízení
* preventivní kontroly a úpravy zařízení
* spolupráce s dalšími kolegy v týmu

Nabízíme

Jsi elektrikář a práce tě baví? Orientace ve výkresové dokumentaci ti není cizí? Chtěl bys mít možnost pracovat s moderními technologiemi? Pak nám pošli svůj životopis!
Výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá do svého týmu posilu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

* odpovídající finanční ohodnocení
* každoroční navyšování mzdy
* týden dovolené navíc
* program firemních benefitů
* příspěvek zaměstnavatele na stravování
* zvýhodněné ceny za ubytování v blízkosti závodu
* vzdělávací programy pro zaměstnance (vyhláška §6 pro elektro)

* místo výkonu práce: Zlínsko

Kontaktní osoba:
Pavla Levičková
Tel: 00420739236965