Stavbyvedoucí Česká republika

Aktualizováno:

29. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Česká republika

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P640366-1

Zařazeno na pozici:

Stavbyvedoucí Kroměříž

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

zkušenosti na obdobné pozici alespoň 5 let,SŠ či VŠ technického směruzkušenost se spodními stavbami vítánaodpovědnost, flexibilita, loajalita vůči firměvysoké pracovní nasazení,psychická odolnostcestování v rámci ČR

Náplň práce

zajištění plnění termínů a kvality zakázekzajištění ekonomičnosti stavby,administrativa spojená se zakázkou,komunikace s dodavateli a investory,kontrola a řízení práce podřízených,kontrola BOZPv pondělí a pátek pracovně na Zlínskuv úterý a čtvrtek pracovně na zakázkách v rámci ČR

Nabízíme

motivující mzdové ohodnocení,prémie,automobil,notebook,mobil,zázemí stabilní společnostimoderní pracoviště,přátelský kolektiv,stravenky,zaučení,firemní akce

Kontaktní osoba:
Petra Trunkátová
Mobil: +420 737 288 250