Obchodní zástupce (dřevomateriály) Hradec Králové

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

H04771

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, VŠ/SŠ (dřevařský obor výhodou), praxe v oboru nebo na podobné pozici, znalost práce na PC (MS Office), obchodní dovednosti, reprezentativní vystupování, znalost AJ výhodou, ŘP sk. „B“ (aktivní řidič)

Osobnostní předpoklady:

* komunikační schopnosti

* zodpovědnost a spolehlivost

* flexibilita

* týmová spolupráce

Náplň práce

* komplexní péče a rozšiřování portfolia zákazníků po celé ČR

* organizační a administrativní zajištění objednávek

* aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

* většina pracovních dní strávených na cestách po ČR

* tvorba cenových nabídek

* průzkum trhu

Nabízíme

* finanční ohodnocení cca 30 - 35tis. Kč + bonusy dle výkonu

* práce ve firmě rodinného typu s dlouholetou tradicí

* HPP na dobu neurčitou

* zaškolení

* kvalitní zázemí stabilní firmy

* mladý kolektiv

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052