Řidič dodávky do 3,5t - kurýr pro doručování zásilek v Praze Praha

Aktualizováno:

29. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25.000,- až 27.000,- čistého

Značka:

Řidič IN TIME

Zařazeno na pozici:

Kurýr Praha, Řidič Praha

Firma:

ICORE s.r.o.

Požadavky

Požadujeme opravdovou chuť pracovat jako řidič na doručování zásilek, ŘP sk. B., spolehlivost, upřímnost a pracovitost! Preferujeme výhradně dlouhodobou spolupráci a skutečnou loajalitu. Zakládáme si výhradně na férovém jednání!

Náplň práce

Rozšiřujeme tým našich stabilních spolupracovníků o pozici řidiče dodávky do 3,5t, jakožto kurýra pro doručování zásilek v rámci přiděleného regionu Prahy. Na tuto pozici přijmeme spolehlivého a pracovitého kolegu, který dostane přidělenu stálou lokalitu na Praze 2 nebo Praze 3, a to včetně přiděleného služebního vozidla. Jde o pravidelný rozvoz balíků na soukromé i firemní adresy. Pracovní doba cca 8-9 hod. denně PO-PÁ. Ráno probíhá nakládka v expedičním depu na Praze 10 v Uhříněvsi cca v 7 hod., kde si řidič přebírá již natříděné zásilky pro svůj rozvoz. Poté řidič zabezpečuje rozvoz na zadané adresy v Praze. Upřednostňujeme práci na ŽL, ale záleží na vzájemné dohodě, lze se domluvit i na HPP. V případě zájmu bychom určitě co nejdříve dohodli osobní schůzku a upřesnili si vše konkrétně, včetně smlouvy a výdělku. Podmínky a finanční jistoty jsou z naší strany vždy transparentní, jednáme na rovinu a bez zástěrek! V případě dohody zprostředkujeme návštěvní den na depu a při samotném nástupu samozřejmě poskytneme plné zaškolení. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Nabízíme

Reálný čistý výdělek se pohybuje mezi 25.000,- až 27.000,- Kč čistého v závislosti na zapracování a také na typu smlouvy (ŽL nebo HPP) a konečný výdělek také velmi ovlivní samotný řidič.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

ICORE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ivona Prchlíková
Tel: 602307846
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Našli jsme podobné nabídky

Servisní technik | v Praze a bez cestování!

Praha 35000 - 45000 Kč za měsíc

Projektant elektro | zajímavé projekty v Praze!

Praha 35000 - 50000 Kč za měsíc

Řidič

Praha

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace