HSE koordinátor (m/ž) Liberec

Aktualizováno:

27. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

0502

Firma:

KM Career s.r.o.

Požadavky

- SŠ/Vš chemického/technického směru
- doklad o úspěšném absolvování zkoušky o odborné způsobilosti v oblasti BOZP a PO
- AJ na komunikativní úrovni
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenost v automotive prostředí
- znalost systémů - ISO/TS16949, ISO 14001 (EMS), OHSAS 18001/ISO 45001

Náplň práce

- odpovědnost za definování, vydávání a zveřejňování politiky HSE
- zastupování vedení společnosti pro oblast bezpečnosti, ochrany zdraví při práci a PO
- vykonávat funkci mluvčího společnosti v oblasti HSE
- odpovídat za údržbu příručky HSE a PO
- plnit legislativní úkony, které musí OZO BOZP a OZO PO vykonávat

Nabízíme

- obsáhlý benefitní systém (bonusy na dovolenou, na Vánoce, roční bonusy)
- home office
- 5 týdnů dovolené aj.

Poznámka

Pozice vhodná i pro juniorní kandidáty!

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis nebo nás kontaktujte pro bližší informace:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: d.puldova@kmcareer.cz
Bc. Klára Zitová, HR Specialist, tel.: +420 734 201 083, e-mail: k.zitova@kmcareer.cz

ID: 0502
www.kmcareer.cz

Kontaktní osoba:
Klára Zitová
Mobil: +420734201083