Pracuj ako obsluha v prímorskom Holiday parku v Holandsku

Aktualizováno:

22. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Zahraničí - ostatní

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

13 EUR za hodinu

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

Pre nášho zamestnávateľa hľadáme pracovníkov do holiday parku v lokalite Cadzand v Holandsku. Jedná sa o sezónnu prácu na slovenskú pracovnú zmluvu, s nástupom 20. júna 2020 (príchod do rezortu je 18. júna). Koniec sezóny bude 15. septembra, ale ak by ste mali záujem ostať aj dlhšie, vieme vás preradiť na inú prácu. Zamestnávateľ vie umiestniť mužov, ženy, páry aj skupinky s vekom ideálne 18-45 rokov a národnosťou v krajinách EÚ.

Náplň práce

- jedná sa o kumulovanú pozíciu – obsluha vo food courte, čistenie priestorov
- pondelok, piatok – upratovanie priestorov
- ostatné pracovné dni – obsluha vo food courte

Nabízíme

- starostlivosť job coacha, ktorý sa bude o vás starať a zaúčať vás
- čiastočne zabezpečená strava
- slovenská pracovná zmluva

Název firmy

Kontaktní osoba:
job@universalconsulting.sk
Tel: +421327440174
E-mail: zaslat e-mail s životopisem