Vedoucí oddělení payments Praha

Aktualizováno:

2. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

62910958000

Zařazeno na pozici:

Leader Praha

Firma:

mBlue Czech, s.r.o.

Požadavky

Jste zkušený leader v bankovnictví, konkrétně v oblasti platebního styku?
Chcete pracovat v příjemném prostředí v centru Prahy?
Máte zkušenost s tvorbou legislativy, testováním informačních systémů a tvorbou metodiky?
V případě, že ano, pak nám zašlete Váš životopisVedoucí oddělení platebního styku
Jaké jsou předpoklady na pozici?
zkušenost s vedením lidí a oddělením plat. styku 5 let (vedení lidí může být zkušenost i jako zástup vedoucího)znalost legislativy (EBA guidelines)znalost mezinárodních bankovních obchodů v rámci investičních služebAJ-písemná výborná (budete psát legislativu), mluvená je výhodouOdpovídající vzdělání – nejlépe VŠ finance

Jaká bude Vaše náplň práce?
Řízení menšího týmu odd. platebního styku a činností odděleníPříprava metodiky vnitřních předpisůReporting, komunikace s jednotlivými odd. bankyTestování CRM systémů, metodika SW systémůKontrola mezibankovních obchodů, investiční služby, mezibankovní dohody, komunikace s korespondenčními bankami

Co Vám můžeme nabídnout:
Nástup září/říjen 2020Zajímavou práci s mnoha výzvamiLokalitou práce v centru PrahyZajímavé finanční ohodnocení a bankovní benefitySmlouva na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Tereza Klivanová