ERP or EDI Specialist (Manufacture)

Aktualizováno:

15. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Hradec Králové

Značka:

62881354000

Firma:

mBlue Czech, s.r.o.

Požadavky

Pracovní náplň:
   •  Správa a podpora modulů systémů SAP (R3 MM, PP, SD)
   •  Správa EDI Managera, překlady a implementace standardů VDA49 či EDIFACT
   •  Zlepšování efektivity procesů ve WMS systémech
   •  Komunikace s uživateli z oblasti výroby
   •  Definice kmenových dat

Očekáváme:
   •  znalost principů ERP systémů, nebo EDI systémů vč. implementace
   •  Přehled v principech podnikových procesů
   •  vzdělání v oboru IT nebo ekonomiky

Co získáte:
   •  Profesionální technické zázemí (nejsme korporát)
   •  Práce pro velké hráče v oblasti výroby
   •  13. + 14. plat
   •  5 týdnů dovolené
   •  Po zapracování možnost částečně home office

Kontaktní osoba:
Kateřina Ostrýžová
Tel: (+420)736 787 772