Přijímací technik autoservisu - Praha (Z21300)

Aktualizováno:

11. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1157277002

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Náplň práce

Přijímací technik autoservisu - Praha

Hledáme schopného zaměstnance pro servis na Praze 4 Chodov.

Naše požadavky:
• vzdělání technického směru velkou výhodou, v denní praxi odborné konzultace se zákazníky
• nutná znalost práce na PC
• zkušenost v objednávání a práci s náhradními díly a příslušenstvím výhodou
• výborné komunikační dovednosti, pečlivost, spolehlivost, loajalita a týmový duch
• výhodou je praxe v oboru a částečná znalost anglického jazyka

Nabízíme:
• platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a zkušenostem uchazeče
• bonusový systém
• práci na HPP – plný úvazek
• jednosměnný provoz pondělí - pátek
• práci v příjemném a přátelském prostředí
• zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti

Nástup možný IHNED!

Kontaktní osoba:
Filip Pešek