Všeobecná účetní Ostrava

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Značka:

3873/2020

Zařazeno na pozici:

Účetní Ostrava

Firma:

Specialist Service, s.r.o.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření.
* Minimálně 3 roky praxe na pozici účetní.
* Znalost českých účetních předpisů a daňových zákonů (zákon o účetnictví, zákon o DPH, zákon o dani z příjmů).
* Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook).
* Znalost angličtiny na úrovni B1.
* Znalost IFRS - VÝHODOU.
* Znalost SAP - VÝHODOU.
* Ochota se učit novým věcem, pečlivost a zodpovědnost.

Náplň práce

* Účtování běžných účetních dokladů.
* Účtování faktur přijatých a vydaných.
* Evidence a účtování dohadných položek.
* Pravidelná kvartální inventarizace účtů.
* Zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrek, kontrola uzávěrkových operací.
* Zpracování výkazů společnosti dle českých účetních standardů.
* Zpracování podkladů pro audit.
* Spolupráce s ostatními útvary společnosti.

Nabízíme

* 25 dnů dovolené, cafeterie systém (zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, flexipassy), elektronické stravenky
* Účast na vzdělávacích akcích
* Přátelskou atmosféru ve společnosti
* Zázemí silné a zákaznicky orientované společnosti

Kontaktní osoba:
Jiří Kubza
Tel: 597479237