Přijímací technik osobních vozů - České Budějovice

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Značka:

1492316698

Zařazeno na pozici:

Technik České Budějovice

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Společnost, která se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů hledá přijímacího technika osobních vozů Ford a Opel
- příjem vozů a výdej vozů, obsluha zákazníků v odborném servisu
- diagnostika závad, vymezení rozsahu oprav
- předběžná kalkulace ceny oprav a časového rámce
- sepisování servisních zakázek s klienty, nabídka dodatečných služeb
- příprava podkladů pro fakturaci
- vyřizování servisních dotazů zákazníků, poskytování technických konzultací
- aktivní komunikace se směnovými mistry, asistentkou servisu a skladem náhradních dílů

Náplň práce

- středoškolské vzdělání, technický směr výhodou
- znalost automobilové techniky/opravárenství, technická zdatnost
- schopnost jednat se zákazníky - ochota a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu, samostatnost a schopnost organizace práce

Nabízíme

- zázemí stabilní velké a prestižní společnosti
- různorodou práci
- zaměstnanecké benefity a akce
- možnost profesního rozvoje
- kontakt se zajímavými lidmi
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- místo výkonu práce: České Budějovice
- nástup ihned či dohodou
- mobilní telefon

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328