Hledáme automechaniky - osobáky/dodávky/náklaďáky (ČB) České Budějovice

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Značka:

1492317836

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Chcete pracovat pro firmu, která se zabývá autorizovaným prodejem a servisem osobních, nákladních i užitkových automobilů?

Hledáme automechaniky ke všem typům vozů.
- Odborné vyučení v oboru automechanika nebo opraváře zemědělských stojů
- Praxe v servisu PKW/LKW/zemědělské stroje - min. 2-3 roky
- Technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost
- Dobré organizační schopnosti
- Komunikativnost, chuť neustále se učit novým věcem
- ŘP sk. B, aktivní řidč, další skupiny výhodou

Náplň práce

- Realizace oprav a výměny jednotlivých dílů (motor, převodovka, brzdy, spojky, filtry atp.)
- Stanovování diagnózy poruch ve spolupráci s diagnostikem
- Stanovení způsobu opravy
- Provádění generálních, záručních oprav a prohlídek
- Aktivní spolupráce se zbytkem týmu

Nabízíme

- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Široká škála benefitů
- Moderní prostředí ve stabilní společnosti
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Místo výkonu práce: České Budějovice
- Nástup dle dohody
- kompletní zaškolení a další školení pro zvýšení Vaší kvalifikace

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328