Prodejce nových osobních a užitkových vozů České Budějovice

Aktualizováno:

31. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Značka:

1492313762

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Stabilní česká firma zabývající se prodejem a servisem vozů značek Mercedes-Benz, BMW, Ford a Opel hledá do svých řad zaměstnance na pozici PRODEJCE vozů.
- Prodej nových osobních a užitkových vozů
- Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
- Péče o stávající klientskou databázi
- Každodenní aktivní komunikace se zákazníky
- Poprodejní péče o zákazníky

Náplň práce

- Ukončené SŠ vzdělání
- Řidičský průkaz sk. B
- Zkušenost s přímým prodejem výhodou
- Výborné komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
- Reprezentativní jednání a vystupování
- Samostatnost a schopnost organizace práce a časovou flexibilitu

Nabízíme

- Platové ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
- Působení ve stabilní a prestižní společnosti
- Různorodou práci a zodpovědnost za výsledek
- Pravidelný profesní rozvoj
- Místo výkonu práce: České Budějovice

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková
Mobil: 736 482 328