Projektový inženýr okres Frýdek-Místek

Aktualizováno:

3. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Frýdek-Místek

Značka:

3871/2020

Firma:

Specialist Service, s.r.o.

Požadavky

*VŠ technického zaměření
* Zkušenosti ve výrobě a praxi minimálně 3 roky
* Výborné organizační a komunikační dovednosti
* Samostatná osobnost s proaktivním přístupem
* Systematičnost a plánovitý přístup
* Anglický jazyk minimálně na komunikativní úrovni

Náplň práce

* Zodpovědnost za úspěšné spuštění a realizaci nových projektů, až po nasazení do sériové výroby
* Zodpovídá za kalkulaci cen, které se provádějí u všech výrobků a procesů
*Vedení plánování, shromažďování, poskytování informací
*Zapojuje všechny důležité pracovníky, jak interní, tak externí, aby společně dosáhli deadliny
* Sledování a dosahování časového plánů a důležitých milníků projektů
* Práce s ERP systémem
* Odpovědnost za dohled rozpočtu projektu a toho, že se implementuje v souladu s rozpočtem
* Zkoumání různých cest jak vyrobit výrobek za danou cenu v požadované kvalitě zákazníka
* Zkoumání nejvhodnější výrobní metody

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Stravenky

Kontaktní osoba:
Filip Mohyla
Tel: 597479237