Projektový/ Stavební manažer Karlovy Vary

Aktualizováno:

9. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Karlovy Vary

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Požadavky

· VŠ stavebního směru
· příslušné technické dovednosti 3-5 let odborného vedoucího projektu
· zkušenosti s průmyslovými budovami,
· aktivní anglický jazyk - slovem i písmem
· proaktivní přístup, dobré komunikační schopnosti, zajištění časových otázek projektu a zajištění dodávek, schopnost samostatně pracovat

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici Projektový/ Stavební manažer.

Hledáte pozici, na které budete mít dost prostoru pro seberealizaci a možnost uplatnit své schopnosti? Místo výkonu práce je Bor u Tachova.

V případě zájmu nám prosím posílejte CV na na uvedený email nebo volejte na pobočku do Karlových Varů

Těšíme se na Vás!

Nabízíme

· zajímavé projekty v oblasti průmyslové stavebnictví
· volnost a prostor pro vlastní kreativitu
· příspěvky a bonusy

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková
Tel: 352 601 788