Tesař - zedník v Nizozemsku - 2600€ Brutto + zajištěné ubytování

Aktualizováno:

3. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Zahraničí - ostatní

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

2200 - 2596 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Požadavky

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

* relevantní a prokázané zkušenosti s prací tesaře

* schopnost porozumět a aplikovat specifikace uvedené v technických návrzích

* schopnost pracovat v týmu

* řidičský průkaz B a nejlepší vlastní auto, pokud budete používat vlastní auto na dojíždění do práce, bude vám poskytnuta další kompenzace

* konverzační znalost angličtiny

* vlastnosti jako: flexibilní, strukturovaný, přesný, kritický a spolupracující

* dbání na bezpečnost, životní prostředí, zdraví

Náplň práce

Si připraven na novou výzvu a máš zájem slušně si vydělat?
Zajímá tě objevování nových míst a kultur?
Chceš se stát členem pevného týmu s kolegy ze Slovenska a Čech?
Pokud ano, tak toto volné místo je možná právě pro Tebe!

Pro přední nizozemskou výrobní společnost prefabrikovaných betonových systémů hledáme tesaře. Společnost je v soukromém vlastnictví a je dodavatelem pro stavební společnosti v Nizozemsku. Společnost se nachází ve středu Holandska, kde si náš klient hledá další zaměstnance. Předpokládaný nástup je 17. srpna 2020.

Pracovní doba:

* pondělí - pátek od 7:00 do 16:00 (včetně přestávek) - 40 - 45 hodin týdně

* kromě toho budou požadované přesčasy. Firma se vždy zaměřuje na nabízení 45 hodinového pracovního týdne, aby se optimalizoval váš měsíční plat.

Pracovní činnosti tesaře zahrnují zejména:

* Překlad specifikací zobrazených na modré tisku do forem

* Vytvoření rámce

* Bednění a vyztužení

* Příprava na konkrétní nalévání

* nalévání betonu

* Odstranění bednění z forem s největší pozorností

* Čištění forem

* Provádění úprav forem

* Opravy a povrchová úprava betonu (se specifickými nátěry)

* Uplatňování konkrétní výztuže a jiné infrastruktury

* Realizace aspektů týkajících se bezpečnosti, zdraví, pohody a životního prostředí

* Péče o čisté pracovní prostředí

Odpovědnosti a očekávání tesaře:

* podávání zpráv vedoucímu týmu nebo manažerovi

* dodržování priorit podle instrukcí vedoucího týmu nebo manažera

* dobrý přístup a silná pracovní etika

* pozitivní postoj k politice společnosti

* spolupráce s kolegy na pracovišti

Nabízíme

Platové podmínky:

* měsíční plat tesaře 2200 - 2596 € brutto - 1800 € - 2050 € v čistém (na základě odpracovaných hodin 40 - 45 hodin týdně)

Zaměstnanecké výhody, benefity:

* práce 40 - 45 hodin týdně (8- 9 hodin denně, 5 dní v týdnu)

* uzavření smlouvy na dobu šesti měsíců s možností prodloužení

* Dobré sekundární podmínky (včetně ubytování, zdravotního a úrazového pojištění s osvědčením SNA)

* příjemné pracovní a životní prostředí (např. Předplatné ve fitness klubu)

* možnosti zapojit se do vzdělávacích a rozvojových programů

* profesionální pracovní růst, profesionální pracovní vybavení a nářadí

* náklady, které si platí zaměstnanec, jsou strava, elektřina a doprava do práce

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v anglickém jazyce.

Tešíme sa na tebe.

Kontaktní osoba:
Eva Grešová
Tel: +420 776 558 203