Technolog senior Ostrov

Aktualizováno:

2. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

Ostrov

Značka:

A5808

Zařazeno na pozici:

Technolog Karlovy Vary

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Požadavky

* SŠ, VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro)
* komunikativní znalost NJ nebo AJ
* praxe ve výrobě kabelových svazků výhodou
* předchozí zkušenosti na srovnatelné pozici
* znalost MS Office, SAP výhodou

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Ostrově
* řízení a koordinace činností spojených s náběhem nové výroby
* definice parametrů technologických postupů, kusovníků a kalkulací pro jednotlivé produkty
* optimalizace stávajících výrobních procesů s cílem zvyšování efektivity práce
* spolupráce s výrobou, logistikou a dalšími odděleními

Nabízíme

* motivující platové ohodnocení
* měsíční prémie a odměny
* zkrácená pracovní doba 37,5 hod./týden
* vánoční bonus
* 2 dny dovolené navíc
* možnost závodního stravování i stravenek zároveň
* možnost dalšího vzdělávání a školení

Kontaktní osoba:
Hofmann Wizard s.r.o.