Referent/ka zákaznického servisu Pardubice

Aktualizováno:

14. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

Referent/Referentka Pardubice

Firma:

JUSDA Europe, s.r.o.

Požadavky

Schopnost dorozumět se po telefonu a emailu v českém i anglickém jazyce.
Ochotu učit se novým věcem a rozvíjet své znalosti.
Být připraven/a řešit a reagovat na požadavky zákazníků.
Umět pracovat v MS office na uživatelské úrovni.
Být týmový/a hráč/ka, které/mu nebude činit potíže spolupracovat i s ostatními odděleními společnosti.
Výhodou je zkušenost z obdobné pozice.
Znalost systému SAP je výhodou, nikoliv podmínkou.

Náplň práce

Komunikace s externími partnery společnosti, zajišťovat logistické potřeby.
Interně spolupracovat se skladem a dalšími odděleními.
Řešit příjmové/výdajové problémy, pracovat v systému SAP.
Zpracovávat další požadavky zákazníků.
Být oporou pro přepravce.

Nabízíme

5 týdnů dovolené.
Super nadřízené a kolegy, se kterými se dá domluvit.
Výhodný mobilní tarif (po zapracování)
Cafeterii, kde si vyberete benefity, jaké se hodí vám.
Dotované stravování (stravenky nebo jídlo z naší jídelny za pár korun).
Firemní akce.

Poznámka

Pokud vás nabídka zaujala, klikněte níže na tlačítko „Odpovědět“, vyplňte údaje a my se vám ozveme. Těšíme se na Váš životopis! Personální oddělení JUSDA Europe.

Kontaktní osoba:
Jan Žalud
Tel: +420 734 269 880