Manager prodeje Möbelix Praha Stodůlky

Aktualizováno:

8. 8. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha Stodůlky

Značka:

A395

Zařazeno na pozici:

Manager prodeje Praha

Firma:

XLMX obchodní s.r.o.

Požadavky

HLEDÁME KOLEGY, KTEŘÍ MAJÍ:
* Zkušenost alespoň 2 roky v retailu
* Chuť učit se a posouvat sebe a svůj tým k lepším výsledkům
* Výborné komunikační schopnosti -kontakt se zákazníkem Vás vyloženě baví
* Organizaci a cílevědomost v krvi
* Samostatnost v myšlení i rozhodování

Náplň práce

Pro pražskou pobočku Möbelix v Praze Stodůlkách hledáme MANAGERA PRODEJE. Čeká Vás každodenní práce se zákazníky, ale i kolegy. Budete plně zastupovat vedoucího prodejny v jeho nepřítomnosti. Jako první se dozvíte o novinkách v sortimentu a bude zodpovídat za jejich správné vystavení. Zároveň budete mít možnost prosadit změny a inovace, díky kterým můžeme být lepší.
JAKO MANAGER PRODEJE BUDETE,
* 70% Vašeho pracovního času trávit na prodejně, zbylých 30% věnovat administrativě
* Zastupovat vedoucího pobočky v době jeho nepřítomnosti (cca 4 dny týdnu)
* Dohlížet na správné vystavení produktů
* Denně komunikovat se zákazníky
* Zpracovávat reporty a statistiky pro vedení i zaměstnance
* Vést a motivovat tým kolegů na pobočce

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
* Provizi z prodeje z celého obchodního domu
* Výkonnostní bonusy
* 2 volné víkendy v měsíci
* Možnost přizpůsobit si pracovní dobu
* Kariérní růst až na pozici vedoucí pobočky
* Propracovaný školící program, díky kterému můžete posouvat sami sebe, ale i celou firmu zase o něco výš
* Otevřenost, férové jednání a rodinnou atmosféru
* Možnost prosadit věci, které povedou k lepším výsledkům

Kontaktní osoba:
Michal Sedláček