Obchodní zástupce v geodézii (mzda až 60 000 Kč)

Aktualizováno:

27. 7. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Brno

Značka:

18991

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Brno

Firma:

APROFES, s.r.o.

Požadavky

Společnost s významným postavením na trhu v oblasti inženýrské a stavební geodézie rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:
- péče o stávající klienty a zakázky
- tvorba nových akvizic ve svěřeném regionu
- aktivní obchodování s vysokým profesionálním chováním a vystupováním
- práce v ERP

Požadujeme:
- vzdělání technického směru (ideálně stavební zaměření)
- praxi v obchodní činnosti v oblasti geodézie či kartografie
- technické myšlení
- znalost AJ/NJ výhodou
- flexibilitu, ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
- ctižádostivou a energickou osobnost
- běžná znalost práce na PC
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- HPP na dobu neurčitou (možnost spolupráce i na IČO)
- motivující finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a praxe, individuálně nastavený systém odměňování
- firemní benefity (služební automobil, notebook, telefon)
- volná pracovní doba
- místo pracoviště: terén, home-office, porady v Brně

Jestliže při čtení souhlasně přikyvujete hlavou, pošlete nám svůj životopis na marketa.dorazilova@aprofes.cz a my se Vám brzy ozveme.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Kontaktní osoba:
Markéta Dorazilová
Mobil: 420605215386