Finanční controller/účetní Hradec Králové

Aktualizováno:

13. 9. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

cca 35.000,- Kč

Značka:

A3613

Zařazeno na pozici:

Účetní Hradec Králové

Firma:

PROFI-MEN, s.r.o.

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Finanční controller/účetní!
Požadujeme:
- Praxe na pozici finanční controller-materiálový/vá účetní nebo obdobná pozice z výrobní společnosti velkou výhodou,
- znalost práce v SAP výhodou,
- pokročilá znalost anglického jazyka výhodou,
- ŘP sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce

 Náplň práce:
- Kalkulace, změny a analýzy v standard costech,
- příprava a analýza Manufacture Variances Reportu,
- týdenní Sales report, účtování o zásobách a opravných položkách,
- příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů, příprava a analýza ostatních nákladových reportů,
- ad hoc analýzy dle požadavků, ad hoc projekty dle požadavků,
- další požadavky dle potřeb společnosti a nadřízeného,
- příprava budgetu a forecastu, podpora oddělení výroby a prodeje,
- pečlivost a samostatnost.

Nabízíme

 Nabídka:
- Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu,
- možnost podílet se na projektech s mezinárodním přesahem,
- zkušenosti z našich zahraničních výrobních podniků,
- možnost dalšího vzdělávání ,
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- flexibilní začátek/konec pracovní doby,
- 5 týdnů ŘD,
- firemní benefity (příspěvek na sportovní aktivity – squash, fitness, plavecký bazén, solná jeskyně, masáže),
- Sodexo kafetérie.

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582,608 114